De rotorstructuur is geüpgraded van traditionele lijncontactafdichting naar geavanceerde oppervlaktecontactafdichtingstechnologie en verbetert de bedrijfsefficiëntie op de lange termijn met 5%–10%. Door het rotorontwerp met grote diameter en lage snelheid te gebruiken, bereikt het luchtuiteinde minder loopgeluid en een aanzienlijk langere levensduur.
Op maat gemaakte 22kW–315kW tweetraps VSD-schroefluchtcompressoren van Elily zijn uitgerust met professionele tweetraps compressieluchtuiteinden met dubbele sets schroefrotoren van verschillende afmetingen. Deze geoptimaliseerde structuur realiseert een uniforme drukverdeling en vermindert de eentrapscompressieverhouding effectief. Onder standaard werkomstandigheden bespaart het tweetrapscompressiesysteem ongeveer 15% meer energie vergeleken met conventionele eentrapscompressoren.
Door de compressiebelasting te verdelen tussen de rotoren van de eerste en de tweede trap, vermindert de eenheid de impactbelasting van de rotor en de thermische belasting van de componenten aanzienlijk. Deze structurele optimalisatie verbetert niet alleen de algehele bedrijfsefficiëntie, maar verlengt ook de levensduur van het gehele luchteindsamenstel.
Hoogefficiënt asymmetrisch rotorprofiel
Het volledige assortiment tweetraps VSD-compressoren van 22 kW tot 315 kW maakt gebruik van zeer efficiënte asymmetrische rotorprofielen en hoogwaardige cilindrische rollagers. Dit structurele ontwerp verbetert het totale laadvermogen, zorgt voor een stabiele rotorwerking met minimale slijtage en verlaagt de dagelijkse onderhoudskosten. Het luchtuiteinde handhaaft duurzame, betrouwbare en veilige prestaties tijdens de lange cyclus.
Premium geïmporteerde SKF-lagers
Om te voldoen aan hoge standaardtoerentallen en industriële eisen bij zware belasting, zijn onze compressoren uitgerust met authentieke, hoogwaardige SKF-lagers. Met uitstekende belastingsweerstand en structurele stabiliteit bieden de lagers uitstekende duurzaamheid en een ultralange levensduur bij continu gebruik met hoge belasting.
| Model | Vermogen (kW) | Luchtverplaatsing (m³/min) @0,8 MPa | Lossingsdruk (MPa) | Algemene afmeting (mm) L×B×H | Gewicht (kg) | Uitlaatgrootte |
| MDE-22A | 22 | 3.2-3.8 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 1500×1150×1450 | 950 | G1½" |
| MDE-30A | 30 | 4,5-5,2 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 1600×1200×1500 | 1100 | G1½" |
| MDE-37A | 37 | 5,8-6,5 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 1700×1300×1550 | 1250 | G1½" |
| MDE-45A | 45 | 7,5-8,5 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 1800×1300×1700 | 1500 | G1½" |
| MDE-55A | 55 | 9,5-10,5 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 2150×1300×1700 | 1700 | DN65 |
| MDE-75A | 75 | 12,5-13,5 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 2200×1300×1800 | 1800 | DN65 |
| MDE-90A | 90 | 15,5-16,5 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 2700×1800×1850 | 2700 | DN65 |
| MDE-110A | 110 | 19,5-20,5 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 2800×1800×1850 | 2800 | DN65 |
| MDE-132A | 132 | 23,5-24,5 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 3100×1880×1890 | 3200 | DN65 |
| MDE-160A | 160 | 28,5-29,5 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 4100×1880×1890 | 4400 | DN65 |
| MDE-185A | 185 | 33,5-35,0 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 4400×1900×2050 | 4800 | DN80 |
| MDE-200A | 200 | 38,0-40,0 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 4800×1900×2050 | 5000 | DN100 |
| MDE-250A | 250 | 48,0-50,0 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 6200×2255×2050 | 6800 | DN125 |
| MDE-315A | 315 | 60,0-63,0 | 0,8-1,6 Aanpasbaar | 7200×2155×2300 | 8500 | DN125 |
Opmerking: Luchtverplaatsing gemeten bij 0,8 MPa; De luchtstroom neemt af bij hogere druk. Werkelijke parameters zijn afhankelijk van specifieke unitconfiguratie.
Textielindustrie
Op grote schaal toegepast voor luchtstraalweefgetouwen, luchtstraalspinnen en textureringsprocessen van synthetische vezels. De textielindustrie kent een hoog en continu persluchtverbruik, waarbij de energiebesparende voordelen van tweetrapscompressie de meest prominente economische voordelen opleveren.
Chemische en farmaceutische industrie
Geschikt voor pneumatische instrumentenbesturing, fermentatiebeluchting en pneumatisch transport van grondstoffen. Deze productiescenario's vereisen een langdurige, stabiele en ononderbroken luchttoevoer.
Elektronica-industrie
Ideaal voor SMT-plaatsingsapparatuur, pneumatische bedieningscomponenten en persluchtsystemen voor cleanrooms. Elektronische productie vereist een extreem stabiele luchtdruk om een nauwkeurige verwerkingskwaliteit te garanderen.
Mechanische verwerkende industrie
Omvat CNC-bewerkingsmachines, pneumatische kleminrichtingen, luchtzuivering van apparatuur en spuitwerkzaamheden. De standaard werkdruk van 8–10 bar voldoet volledig aan de dagelijkse productievereisten.
Mijnbouw- en metallurgische industrie
Toegepast voor pneumatisch steenboren, apparatuur voor de verwerking van mineralen en hulpluchttoevoer voor het smelten. Het past zich aan aan hoge energieverbruikseisen en zware, zware werkomgevingen in mijnbouw- en metallurgische locaties.
Voedings- en drankenindustrie
Gebruikt voor het vullen van producten, het blazen van flessen, geautomatiseerde verpakking en pneumatisch transport van materiaal. Het systeem levert hoogzuivere perslucht die voldoet aan de productienormen voor levensmiddelen.
Energie-industrie
Levert stabiele instrumentlucht voor besturingssystemen van energiecentrales, pulsstraalstofverwijdering en ontzwavelingsprocesluchttoevoer.
Vraag: Kan tweetrapscompressie het energieverbruik werkelijk met 15% verlagen ten opzichte van eentrapscompressie?
EEN: Absoluut. Met identieke vermogensafgifte en werkdruk vermindert tweetrapscompressie de compressieverhouding van elke trap, waardoor beide compressietrappen binnen hun optimale hoogefficiëntiebereik kunnen werken. Feitelijke veldgegevens verzameld van talrijke klanten laten een energiebesparing tussen 12% en 18% zien, met een gemiddelde besparing van ongeveer 15%. Wanneer geïntegreerd met VSD-technologie met permanente magneet, kan het totale energiebesparingspercentage oplopen tot 25%–40%.
Vraag: Welke drukwaarden kunnen worden aangepast?
A: Onze standaard aanpasbare drukspecificaties omvatten 0,8 MPa, 1,0 MPa, 1,3 MPa en 1,6 MPa. Neem contact op met ons verkoopteam als u andere speciale drukvereisten heeft.
Vraag: Welk lagermerk is in het tweetraps luchtuiteinde gemonteerd?
A: Zweeds geïmporteerde SKF-lagers zijn geïnstalleerd aan zowel de voor- als achterkant van het luchtuiteinde, met een superieur draagvermogen en een langere levensduur.
Vraag: Brengt tweetrapscompressie hogere onderhoudskosten met zich mee dan eentrapsmodellen?
A: Nee. Verbruiksartikelen voor regelmatig onderhoud, zoals compressorolie, luchtfilters, oliefilters en olieafscheiders, zijn volledig uitwisselbaar met eentrapscompressoren. Bovendien verlengt de verminderde belasting op elke compressiefase de levensduur van het luchtgedeelte en verlengt de cyclus tussen grote revisies, waardoor de totale onderhoudskosten op de lange termijn worden verlaagd.
Vraag: Welke voordelen hebben VSD-motoren met permanente magneet ten opzichte van conventionele motoren met vast toerental?
A: Ze leveren IE4 ultrahoge energie-efficiëntie, zachte start zonder mechanische impact, kleine luchtdrukschommelingen (≤0,02 MPa) en behouden een hoge efficiëntie, zelfs bij werking op lage snelheid. In combinatie met een variabele frequentieaandrijving (VFD) past het systeem automatisch de luchtopbrengst aan, zodat deze nauwkeurig aansluit bij de realtime vraag naar luchtverbruik.
Vraag: Ondersteunt deze compressor IoT-functies voor bewaking op afstand?
EEN: Ja. Er is een optionele IoT-module beschikbaar. Gebruikers kunnen realtime bedrijfsgegevens bekijken, waaronder druk, temperatuur, elektrische stroom en cumulatieve draaiuren, en onderhoudsherinneringen ontvangen via de mobiele APP. Het systeem verzendt ook onmiddellijke pushmeldingen voor apparatuurfouten.
Adres
No.81 Hongqizhong RD, Ronggui Shunde District, Foshan City, provincie Guangdong, China
Tel
No.81 Hongqizhong RD, Ronggui Shunde District, Foshan City, provincie Guangdong, China
Copyright © 2026 Guangdong Yili Machinery Equipment Co., Ltd. Alle rechten voorbehouden.